جراحی نوک بینی

Rate this post

یکی از روش های جراحی زیبایی بینی است که به افراد کمک می کند تا فرم بینی اصلاح شود. زیرا نوک بینی به عنوان نقطه کانونی صورت است بر روی تعادل و تقارن صورت تاثیر گذار می باشد.
اگر فرم نوک بینی شما باعث نگرانی شده است، جراحی نوک بینی می تواند یک گزینه جراحی نیمه تهاجمی در بین روش های جراحی زیبایی بینی باشد که در تغییر شکل آن موثر است و شما را به انتظارات معقولانه تان می رساند.

در فرم زیر اطلاعات خود را وارد کنید تا در کمتر از ۶ ساعت با شما تماس بگیریم و از مشاوره رایگان عمل بینی بهره مند شوید.

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
توضیحات (در صورت نیاز)
اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد. با شما در کمتر از ۶ ساعت تماس می گیریم.
دوباره سعی کنید.

جراحی نوک بینی چگونه انجام می شود؟

در جراحی نوک بینی با استفاده از روش های جراحی نیمه تهاجمی اصلاحات اساسی بر روی نوک بینی انجام شده که باعث ایجاد ظاهری متعادل می شود. به منظور اطلاع دقیق از این روش جراحی زیبایی بینی با دکتر سعید ظفرمند جراح بینی در تهران مشورت نمایید.

تفاوت جراحی زیبایی بینی و جراحی نوک بینی در چیست؟

جراحی نوک بینی صرفا به منظور بهبود و اصلاح نوک بینی انجام می شود و در آن موقعیت و اندازه نوک بینی با سایر قسمت های بینی متناسب می شود. جراح بینی خوب در تهران، ساختار بینی را دستکاری نکرده و صرفا در طی جراحی اقدام به تغییر شکل غضروف اضافی نوک بینی می نماید. در برخی از موارد نیاز است تا نوک بینی کوتاه و یا بلند شود تا ظاهر بینی نیز متناسب شود.

اگر برای جراح نوک بینی کاندید مناسبی محسوب می شوید، این جراحی می تواند به اندازه جراحی زیبایی بینی و بدون ایجاد تغییرات اساسی باعث زیبایی شده و ظاهری رضایت بخش را ایجاد نماید.

جراح بینی مردانه در تهران

سایر تفاوت های این دو جراحی عبارتد از :

انجام این جراحی معمولا در زمان کوتاه تری انجام می شود. بنابراین نیاز به مدت زمان بیهوشی کمتری احتیاج دارد.
به طور کلی مدت زمان مورد نیاز برای بهبودی و ریکاوری کوتاه تر خواهد بود.
با این حال این جراحی در بیمارستان و یا کلینیک مجهز انجام می شود. زیرا باید بیمار تحت بیهوشی عمومی جراحی شود. این جراحی به دلیل آن که نیاز به تغییر کامل ساختار استخوان و غضروف پل بینی ندارد، زمان کمتری را به خود اختصاص می دهد.

عوارض جراحی نوک بینی

جراحی نوک بینی همانند هر جراحی بینی دیگری عوارضی مانند کبودی، تورم و التهاب را به همراه خواهد داشت که با توجه به مراقبت هایی که جراح بینی خوب بیان می کند، بسیاری از این عوارض به سرعت بهبود پیدا می کند.
جراحی نوک بینی ، مانند هر عمل جراحی دیگری ، خطرات زیادی را شامل شود. احتمالاً بعد از عمل جراحی بینی برخی دچار تورم و کبودی خواهند شد.

آیا من کاندید خوبی برای جراحی نوک بینی هستم؟

همه افراد کاندید خوبی برای جراحی نوک بینی نیستند ، این روش جراحی بینی فقط برای درصد کمی از بیماران مناسب است. در بیشتر مواقع ، افراد به یک عمل جراحی پیچیده تر بینی نیاز دارند که می تواند ساختار ، شکل ، اندازه یا طول کل بینی را اصلاح کند.

با این گفته ها ، بهترین کاندیدا برای جراحی زیبایی بینی اغلب شرایط زیر را دارد:

 • آناتومی صورت برای جراحی نوک بینی مناسب باشد.
 • فرد بالای ۱۸ سال سن داشته باشد.
 • سیگار نکشیده باشند.
 • نگرانی هایی در مورد ظاهر بینی وجود دارد که فقط به قسمت نوک بینی محدود می شود.
 • سلامت جسمی خوبی داشته باشد.
 • انتظارات واضح و واقع گرایانه ای را در مورد نتیجه عمل جراحی داشته باشید.
 • در مورد ظاهر نوک بینی خود آگاه هستند.
 • برای اینکه کاندیدای خوبی برای هر جراحی زیبایی بینی باشید ، باید انتظارات واقع گرایانه ای را نیز در مورد اهداف جراحی داشته باشید.

انتظارات واقع گرایانه بسیار مهم است و این بدان معنی است که می خواهید بدانید که تغییرات احتمالی در ظاهر کلی شما چه می باشد. تجسم این تغییرات همیشه آسان نیست ، اما برنامه های تصویربرداری و عکاسی وجود دارد که می تواند کمک کند.

آیا جراحی نوک بینی خطرات کمتری نسبت به رینوپلاستی کامل دارد؟

شاید ، اما نه همیشه. جراحی نوک بینی دارای تهاجم و دستکاری کمتری به نسبت رینوپلاستی است.

آیا زمان جراحی نوک بینی از یک رینوپلاستی کامل کمتر است؟

از آنجا که جراحی نوک بینی شامل تغییر شکل فقط غضروف و هیچ یک از استخوان های زیرین نیست ، زمان عمل به طور معمول کوتاه تر از یک جراحی زیبایی بینی است. کبودی و تورم اغلب در هر جراحی زیبایی بینی اتفاق می افتد ، اما برای برخی از بیماران که جراحی اصلاح نوک بینی را انجام داده اند در مقابل جراحی زیبایی بینی داشتند، این عوارض کمتر هستند.

جراحی بینی مردانه

تغییرات بعد از بهبودی از عمل جراحی نوک بینی غالباً ظریف هستند ، اما شما نمی خواهید به طرز چشمگیری متفاوت به نظر برسید. همچنین به دلیل اینکه تورم بینی به آرامی برطرف می شود ، از جمله در نوک بینی ، ممکن است ۶ ماه تا یک سال یا حتی بیشتر طول بکشد تا همه تورم از بین برود.

بعد از گذشت یک الی دو هفته از عمل جراحی زیبایی بینی ، می توانید به طور معمول به محل کار خود برگردید. با این حال میزان مدت زمان مورد نیاز برای استراحت به نوع و میزان جراحی بستگی دارد.

دکتر سعید ظفرمند جراح بینی در تهران با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها انجام انواع جراحی های بینی می پردازند . جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه برای اطلاع در خصوص نحوه جراحی نوک بینی با شماره ۰۲۱۸۸۶۳۶۶۴۱ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

 • محدود کردن مصرف نمک.
 • سر خود را بالا نگه دارید.
 • استفاده از کمپرس سرد در هفته اول بعد از جراحی
 • مصرف آنتی بیوتیک تجویز شده
 • مصرف سبزیجات فیبر دار
 • پیاده روی
 • عدم انجام ورزش های سنگین و شدید به مدت ۶ هفته
 • عدم دستکاری بینی
 • خوردن خوراکی و مواد غذایی که نیاز به جویدن نداشته باشد.

سخن پایانی

انتخاب جراح بینی خوب در تهران به منظور جراحی نوک بینی می تواند سبب شود تا از نتیجه جراحی رضایت کامل داشته و کمترین عوارض بعد از جراحی را تجربه خواهند کرد.

دکتر سعید ظفرمند

جراح ومتخصص گوش و حلق  بینی و آندوسکوپی پیشرفته بینی و سینوس و جراح پلاستیک بینی وصورت با همکاری علمی و آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
avatar
دکتر سعید ظفرمند جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی
سلام خوش آمدید. چطور میتونم کمکتون کنم ؟
17:39