جراحی بینی گوشتی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی بینی گوشتی

شاید شنیده باشید که جراحی زیبایی بینی یکی از دشوارترین جراحی های پلاستیک است. ممکن است این درست باشد ، اما جراحان بینی با تجدید نظر در تلاش برای رفع هر گونه مشکلی که ممکن است بینی داشته باشد تلاش می کنند. به عنوان مثال ، پوست ضخیم بینی را در نظر بگیرید. حتی در جراحی زیبایی بینی اولیه ، این یک چالش اساسی تلقی می شود. اما چرا؟ و آیا در صورت داشتن پوستی ضخیم ، می توانید نتیجه خوبی از جراحی زیبایی بینی بگیرید؟ افرادی که دارای پوست ضخیم بینی در بینی هستند در اصطلاح دارای بینی گوشتی هستند.

جراحی زیبایی بینی

در صورتی که به فکر جراحی بینی گوشتی هستید ، باید درباره پوست ضخیم و چرب بدانید.

چرا مشکلات پوستی باعث ایجاد مواردی  در رینوپلاستی می شود؟

پوست بر روی ساختار و برجستگی بینی قرار داده می شود و در حالت ایده آل امکان دیدن نتایج زیبایی از جراحی زیبایی بینی در این ناحیه وجود دارد. با این وجود ، پوست ضخیم می تواند باعث شود که ساختار اصلی بینی کاملاً مشخص نمی شود و توسط این پوست چرب و ضخیم پوشانده می شود. همچنین نوک بینی به دلیل وزن پوست ضخیم و ضعیف بودن غضروف به سمت پایین کشیده می شود. سرانجام ، بیماران با پوست ضخیم و بینی های گوشتی درمیابند که بعد از عمل جراحی بینی گوشتی ، رفع تورم مدت بیشتری طول می کشد.

مزایای جزئی پوست ضخیم در بینی های گوشتی

اگرچه پوست ضخیم بیش از هر چیز چالش برانگیز است ، اما ویژگی آن یکی از مزایای آن است. هرگونه نقص کوچک در ساختار بینی مشهود نخواهد بود ، به این دلیل که پوست ضخیم می تواند خطوط نامطلوب را در بینی پنهان شود.

زخم و برش در جراحی بینی گوشتی

در تمام جراحی ها در بافت زخم ایجاد می کنند و جراحان در جراحی بینی گوشتی علاوه بر برش ها و زخم های داخلی بینی، باید با اسکار زخم زیر پوست مقابله کنند.

میزان زخم و بافتی که بعد از جراحی بینی گوشتی ایجاد می شود ، اغلب در بیمارانی با پوست ضخیم و بینی های گوشتی نیز بیشتر است که انجام جراحی و مراقبت های بعد از جراحی در این افراد کمی متفاوت تر است.

ساختار ضعیف و پوست چرب و ضخیم

پوستی چرب و ضخیم بینی می تواند فشار بر روی استخوان ها و غضروف ایجاد کند و در صورت وجود نقاط ضعف ، مشکلاتی ایجاد کند. در حین جراحی بینی گوشتی ، ساختارها تغییر می یابند و می توانند در حین جراحی بینی با استفاده از غضروف های پیوندی تقویت شوند. با این حال ، جراحان از روش های مختلف برای حفظ ساختار بینی و زیبایی آن استفاده می کنند.

دکتر سعید ظفرمند جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی بینی گوشتی می پردازند . جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188636641  تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

امید به بیماران با پوست ضخیم و انتظارات واقع گرایانه

در حالی که پوست ضخیم بینی ، جراحان زیبایی بینی را با چالش ها و موانع قابل توجهی رو به رو می کند با این حال  یک جراح بینی خوب و باتجربه می تواند تغییر شگرفی را در جهان ایجاد نماید. جراح بینی گوشتی خوب با استفاده از تکنیک های روز دنیا،به حداکثر رساندن عوارض پوست چرب و ضخیم و حفظ قدرت ساختار بینی کمک می کنند.  بیماران دارای پوست ضخیم تا زمانی که جراحی توسط یک متخصص جراحی بینی انجام شود می توانند به نتایج عالی امیدوار باشند.

با این گفته ، بیماران باید محدودیت های هر دو روش و پوست خود را درک کرده و نتایج واقع بینانه از عمل جراحی زیبایی بینی خود داشته باشند. نگاهی گذرا به تصاویر قبل و بعد و همچنین بحث در مورد جراحی بینی گوشتی با جراح بینی می تواند بسیار کمک کند.

rhinoplastyrevisions.com/articles/thick-skin-in-revision-rhinoplasty

برخی از مقالات مرتبط 

جراحی ترمیمی بینی 

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی در مردان

دکتر سعید ظفرمند

جراح ومتخصص گوش و حلق  بینی و آندوسکوپی پیشرفته بینی و سینوس و جراح پلاستیک بینی وصورت با همکاری علمی و آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
تماس با پزشک