کاندید جراحی زیبایی بینی

Rate this post

کاندید جراحی زیبایی بینی به افرادی گفته می شود که می خواهند جراحی زیبایی بینی را انجام دهند و زیبایی را به صورت خود هدیه دهند ولی قبل از آن که در این خصوص صحبت نماییم، توضیحاتی را درباره ی جراحی بینی در ادامه خواهیم داد.

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی که گاهی توسط بیماران به عنوان جراحی بینی و یا رینوپلاستی نیز یاد می شود، به هماهنگی صورت و تناسب بینی با سایر اعضای صورت می پیردازد، که در این جراحی با توجه به ساختار بینی، ظاهر اصلاح و تقویت می شود و اختلالات تنفسی نیز در صورت نیاز اصلاح می شود.

عمل بینی طبیعی

 

جراحی زیبایی بینی چه مواردی را برطرف و درمان می کند؟

 • اندازه بینی با توجه به تعادل صورت انجام می شود
 • عرض بینی ، پل بینی و موقعیت سوراخ های بینی نیز اصلاح می شود.
 • نمای بینی مانند گوشتی بودن بینی یا افتادگی بینی برطرف می شود.
 • نوک بینی در صورتی که بزرگ، افتاده و یا برآمده باشد اصلاح می شود
 • بینی های بزرگ که بخش زیادی از صورت را گرفته اند یا گوشتی هستند درمان می شود.
 • عدم تقارن بینی

اگر می خواهید بینی متقارنی داشته باشید، به خاطر داشته باشید که همه افراد دارای بینی تا حدی نامتقارن هستند. به همین دلیل ممکن است در نتیجه جراحی نیز تا حدودی تاثیر گذار باشد. با این که هدف از جراحی زیبایی بینی و مراجعه به عنوان کاندید جراحی زیبایی بینی نیز برطرف کردن همین موارد خواهد بود.

برخی از دلایل جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی برای اصلاح انحراف بینی
عمل جراحی بینی که به منظور بهبود راه های هوای مسدود شده انجام می شود، که در بین ایرانیان نیز این جراحی متداول تر است، نیاز به ارزیابی دقیق ساختار بینی دارد زیرا این امر به جریان هوا و تنفس مربوط می شود.
سپتوم انحرافی و یا همان انحراف بینی یکی از شایع ترین اختلالات در تنفس است که با جراحی بینی می توان ساختار بینی را برای ایجاد راه تنفسی بهتر و ظاهر بینی زیباتر انجام داد.

چه کسی کاندید خوبی برای جراحی زیبایی بینی است؟

جراحی زیبایی بینی یک روش بسیار شخصی است. شما باید این کار را برای خودتان انجام دهید نه برای اینکه خواسته های شخص دیگری را برآورده کنید و یا سعی کنید که متناسب با چهره و تصویر شخص دیگری ایده آلی برای خودتان تصور کنید.
اگر شرایط زیر را داشته باشید کاندید جراحی زیبایی بینی هستید:

 • رشد صورت شما کامل است
 • شما از نظر جسمی سالم هستید
 • شما سیگار نمی کشید
 • شما برای بهبود ظاهر خود یک چشم انداز مثبت و اهداف واقع بینانه در ذهن دارید
 • به سن مناسب برای انجام جراحی زیبایی بینی رسیده باشید.
دکتر سعید ظفرمند جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های زیبایی بینی می پردازند . جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره ۰۲۱۸۸۶۳۶۶۴۱  تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

بعد از جراحی زیبایی بینی چه نتیجه ای باید انتظار داشته ؟

نتایج جراحی زیبایی بینی دائمی و در طولانی مدت قابل مشاهده است. ولی باید برای دیدن نتیجه جراحی حدود چند ماه صبر کنید. زیرا تورم اولیه در طی چند هفته فروکش می شود، ممکن است یک سال به طول انجامد تا پره های بینی نیز به طور کامل فرم بگیرد و سر جای خود باشد. در این مدت ممکن است متوجه تغییراتی تدریجی در ظاهر بینی خود شوید زیرا جراحی زیبایی بینی همانطور که گفته شد نیز یک تغییر دائمی و زمان بر است.
با افزایش سن طبیعی بدن، برخی از تغییرات تدریجی نیز دور از انتظار نیست که حتی ممکن است در بینی شما نیز دیده شود ولی این تغییرات نیز بسیار کم می باشد.

http://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/rhinoplasty/

دکتر سعید ظفرمند

جراح ومتخصص گوش و حلق  بینی و آندوسکوپی پیشرفته بینی و سینوس و جراح پلاستیک بینی وصورت با همکاری علمی و آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
avatar
دکتر سعید ظفرمند جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی
سلام خوش آمدید. چطور میتونم کمکتون کنم ؟
15:50