بهترین جراح ترمیمی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

اکثر جراحان زیبایی بینی معتقدند که جراحی زیبایی بینی یکی از معضلات جراحی زیبایی است که بسیاری از افراد نیز این جراحی نیز انجام می دهند. بینی دارای ساختار پیچیده ای است که موقعیتی واضح در صورت دارد. جراح زیبایی بینی به طور همزمان در برخی از افراد که نیاز به اصلاح ناهنجاری های بینی هستند  نیز با حفظ حداکثر عملکرد بینی انجام می دهند. بدون داشتن عملکرد تنفسی خوب نمی توان بینی خوبی داشت.

جراحی ترمیمی بینی

 

چرا بیماران جراحی ترمیمی بینی را انجام می دهند؟

بیماران که به دنبال رینوپلاستی ثانویه ویا جراحی ترمیمی بینی هستند، نیز مهارت و تخصص جراح زیبایی بینی را در نظر می گیرد. تجویز رینوپلاستی برای هر بیماری که قبلا رینوپلاستی انجام داده است و به دنبال بهبود عملکرد و یا زیبایی بینی است، نیز بسیار دشوار است و دلایل متعددی برای انجام جراحی ترمیمی بینی وجود دارد. ممکن است نیاز باشد برای انجام جراحی ترمیمی از ایمپلنت ها و یا غضروف برای بهبود ظاهر و حتی عملکرد بینی استفاده نمود.

چه چیزی در یک جراحی ترمیمی بینی نظر انجام می شود؟

جراحی ترمیمی بینی نیز اغلب به منظور بازسازی نوک و پل بینی انجام می شود. غضروف سپتال اغلب کبود می شود و جراح زیبایی بینی از غضروف بخش های دیگر بدن خود فرد استفاده می کند. بی نظمی های بافت نرم در امتداد پل بینی یا نوک بینی نیز ممکن است دلیل انجام این جراحی ترمیمی باشد که بافت های پوستی خود فرد و بخش هایی که در دید نباشدد استفاده می شود. در برخی از افراد که زخم های داخل بینی ایجاد شده است و به جراحی نیاز دارند نیز زیر نظر بهترین جراح ترمیمی بینی می توانند جراحی ترمیمی بینی انجام دهند.

علی رغم تلاش بسیار زیاد جراحان زیبایی، تجویز و انجام جراحی ترمیمی بینی نیاز به بازنگری نسبت به جراحی بینی اولیه دارد. نکته بسیار مهم این است که هیچ جراح زیبایی نمی تواند به طور 100 درصد رضایت را در بیماران ایجاد نماید زیرا نتیجه جراحی بینی در افراد مختلف منتفاوت است.

اگ شما در حال بررسی برای انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی هستید می توانید از تجربیات دکتر ظفرمند مشاوره دریافت کرده و جراح خود را انتخاب نمایید.

زیرا انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی بسیار سخت است و باید  فرد تحت بررسی های جراح بینی قرار گیرد و بعد ار بررسی های انجام شده اقدام به جراحی بینی ثانویه نمایند.

دکتر سعید ظفرمند جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های زیبایی بینی می پردازند . جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188636641  تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

انتخاب یک جراح ترمیمی با توجه به بررسی های خود شما می باشد و می توانید با دیدن نمونه کار های جراح بینی در گالری تصاویر از میزان تبحر و توانایی جراح بینی آگاه شوید.

همچنین از میزان رضایت بیماران قبلی نیز می توانید در زمان بررسی های خود بهره ببرید و تجربه های این افراد را مد نظر بگیرد.

همچنین جراح بینی خوب همیشه این نکته را مد نظر دارد که چرا فرد می خواهد جراحی ترمیمی بینی انجام دهد و آیا می تواند انجام دهد یا خیر؟ پس برای انجام این جراحی حتما دلیل قانع کننده ای داشته باشید.

.

https://www.plasticsurgery.org/news/blog/understanding-revision-rhinoplasty-and-why-patients-seek-out-this-procedure
دکتر سعید ظفرمند

جراح ومتخصص گوش و حلق  بینی و آندوسکوپی پیشرفته بینی و سینوس و جراح پلاستیک بینی وصورت با همکاری علمی و آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس با پزشک