اقدامات قبل از جراحی بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

اقدامات قبل از جراحی بینی

قبل از جراحی بینی باید اقداماتی را جراح بینی و بیمار انجام دهند که در نتیجه ی جراحی بینی تاثیر گذار است.

در ادامه به 5 مورد مهم اقدامات قبل از جراحی بینی می پردازیم.

از جراح بینی عکس های قبل و بعد افرادی که جراحی  بینی انجام داده اند بخواهید.

جراح بینی شما باید یک تجربه گسترده در جراحی زیبایی بینی داشته باشد. از جراح بینی نترسید و در مورد تجربه خود در این زمینه سؤال کنید.

اقدامات قبل از جراحی بینی

شما باید قبل و بعد از عکس هایی از بیمارانی که قبلاً آنها توسط جراح بینی خوب، جراحی شده اند ، به شما کمک کند تا ایده ای راجع به نتایج به دست آورید و به شما در شکل گیری نظر درباره مهارت های جراحی جراح بینی خود کمک کند.

درباره جراحی زیبایی بینی

 سوالات زیادی از جراح خود بپرسید

هنگام جراحی بینی باید مطمئن شوید که بهترین جراح بینی را برای رفع نیازهای خود پیدا کرده اید.

قبل از هر عمل جراحی ، سؤالات خاصی بپرسید ، از جمله اینکه آیا عمل جراحی گزینه مناسبی برای شماست؟ تکنیک جراحی آنها برای استفاده و میزان رضایت بیماران قبلی است؟

بیشتر بخوانید
عمل بینی

این به شما آرامش می دهد که هم روش و هم پزشک که آن را انجام می دهد برای شما مناسب است.

سؤالاتی از جراح زیبایی بینی خود بپرسید

اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی جراحی بینی از جراح بینی بپرسید

حداقل به دو هفته استراحت نیاز دارید

جراحی زیبایی بینی یکی از پیچیده ترین شکل های جراحی زیبایی صورت است و بسته به میزان جراحی ، بهبودی شما ممکن است تا دو هفته طول بکشد. لازم است این مدت زمان را استراحت کنید.

باید مراقبت بینی خود باشد زیرا در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار است.

برای کمک به مقابله با برخی اثرات جراحی بینی، جراح برای شما مسکن و داروهایی را تجویز می کند. از شما خواسته خواهد شد که استراحت کرده و با چند بالش زیر سر بخوابید. اسپلینت بینی شما بعد از یک یا دو هفته برداشته می شود و باید بتوانید حدود یک هفته بعد از عمل فعالیت کنید.

انتظارات 24 ساعت بعد از عمل چیست؟

مشاهده نتایج کامل می تواند تا یک سال طول بکشد

در حین عمل جراح شما ممکن است یک محافظ را برای پشتیبانی از بینی شما قرار داده و ثبات را در شکل جدید شما ایجاد کند. اگرچه  بینی متورم می شود ، باید بلافاصله پس از برداشتن اسپلینت – حدود 1-2 هفته بعد از عمل ، تغییراتی در شکل بینی خود مشاهده کنید.

 

دکتر سعید ظفرمند جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های زیبایی بینی می پردازند . جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188636641  تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

بیشتر بخوانید
جراحی بینی طبیعی

ممکن است چندین ماه بعد از عمل تورم مداوم و جزئی داشته باشید. نتایج نهایی جراحی شما ممکن است تا یک سال و گاهی طولانی تر قابل مشاهده نباشد. در طی این مدت ، تورم به تدریج از بین می رود و پوست و بافت های نرم اطراف بینی منقبض شده و با چارچوب تغییر شکل بینی شما سازگار می شوند.

انتظارات واقع بینانه در مورد نتایج خود داشته باشید

نباید از گفتگو در مورد خواسته های خود با جراح خود ترسید. آنها به شما خواهند گفت كه آیا خواست شما واقع بینانه و قابل تحقق است یا خیر؟ مطلوب ترین نتایج زمانی حاصل می شود که عملکرد بینی حفظ شود و بینی شما ظاهری طبیعی داشته باشد.

برخی از مقالات مرتبط دکتر سعید ظفرمند جراح بینی 

جراحی زیبایی بینی 

سن مناسب جراحی بینی 

جراحی ترمیمی بینی 

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی در مردان

جراحی بینی گوشتی

کاندید جراحی بینی 

دکتر سعید ظفرمند

دکتر سعید ظفرمند جراح ومتخصص گوش و حلق  بینی و آندوسکوپی پیشرفته بینی و سینوس و جراح پلاستیک بینی وصورت با همکاری علمی و آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی. همچنین عضو انجمن جراحان گوش وحلق و بینی وسر وگردن ایران و عضو انجمن علمی راینولوژی ایران و عضو کالج جراحان گوش وحلق و بینی اروپا هستند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک