عمل بینی مردان

۱.۴/۵ - (۱۲ امتیاز)

بینی برجسته ترین عضو صورت است. هر بینی شکل، سایز و برجستگی های خاصی دارد ، شکل بینی تاثیر زیادی در ظاهر کلی فرد می گذارد. رینوپلاستی یا عمل بینی یک جراحی برای بهبود ظاهر بینی است. این جراحی در برخی موارد همراه با جراحی تیغه بینی یا سپتوپلاستی برای اصلاح تیغه بینی صورت می گیرد چون در برخی موارد تیغه بینی به دلایل مادرزادی، کج بوده واصلاح آن ضرورت دارد.

معمولاً هدف مردان از عمل بینی صاف کردن تیغه بینی، اصلاح قوز بینی، جمع کردن متعادل پهنای بینی، بهبود افتادگی بینی و بهبود مشکلات مجرای تنفسی است. یک جراح باتجربه، حساسیت بالای عمل بینی مردان را می داند. معمولاً در جلسه مشاوره هدف از عمل عمل بینی مشخص می شود.

در فرم زیر اطلاعات خود را وارد کنید تا در کمتر از ۶ ساعت با شما تماس بگیریم و از مشاوره رایگان عمل بینی بهره مند شوید.

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
توضیحات (در صورت نیاز)
اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد. با شما در کمتر از ۶ ساعت تماس می گیریم.
دوباره سعی کنید.

اصولاً برای مردان این تغییر شکل ظاهری به فرم زنانه بسیار نگران کننده است .

یک بینی مردانه دارای اندازه و شکل و شمایل استانداردی متناسب با جنسیت مرد است. بینی نباید از یک اندازه ای کوچک تر شود و یا نوک بینی به صورت نامتعادلی سر بالا شود. حتماً نمونه کارهای عمل بینی ( زنان و مردان) مربوط به پزشک مورد نظر را مشاهده کنید و با دید باز اقدام به جراحی کنید. در این نمونه کارها میزان مجاز تغییر در بینی مردان را متوجه می شوید.

بهترین کاندیدا برای عمل بینی مردان

بهترین کاندیدا برای عمل بینی مردان شخصی است که دارای سلامت جسمی و روانی است و توقعات واقع بینانه ای از نتیجه جراحی دارد.

مزایای عمل بینی مردان

این جراحی تغییراتی در بینی ایجاد می کند تا یک هارمونی با دیگر اجزای صورت مانند پیشانی و چانه ایجاد شود. معمولاً در صورتی که جراحی توسط جراح بینی متبحر صورت گیرد، درصد رضایت بیمار از جراحی بینی بسیار بالا خواهد بود.

عمل بینی مردان
عمل بینی مردان

طریقه انجام جراحی بینی مردان

برش این جراحی در لبه داخلی بینی و گاهی در بین سوراخ های بینی انجام می گیرد. بافت نرم بینی به آرامی و با احتیاط از استخوان و غضروف زیرین جدا می شود و بینی به طور هنرمندانه ای بازسازی می شود. در صورتی که جراحی تیغه بینی با هدف بهبود عملکرد بینی صورت گیرد، معمولاً تنها داخل بینی برش زده می شود.

بعد از اصلاح بینی، برش های بینی بخیه زده می شوند و برای محافظت از بینی گچ یا اسپلینت بر روی بینی قرار داده می شود. همچنین برای جلوگیری از چسبندگی مجرای بینی و حفاظت از ساختار بینی، از تامپون استفاده می شود.

دکتر سعید ظفرمند جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های سر و گردن می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره ۰۲۱۸۸۶۳۶۶۴۱ تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

عوارض و خطرات عمل بینی مردان

عمل بینی همانند جراحی های دیگر خطرات و عوارضی دارد. خونریزی، عفونت، واکنش آلرژیک به نخ های بخیه و کبودی بینی و چشم ها از عوارض شایع عمل بینی هستند. بسیاری از بیماران بعد از جراحی تیغه بینی تغییرات حسی در دندان های جلوی خود تجربه می کنند. در دوران نقاهت ترشحات بینی کاملاً طبیعی است و تمام بیماران آن را تجربه می کنند. معمولاً درد شدیدی بعد از جراحی احساس نمی شود ولی در کل با داروهای مسکن می توان درد را کنترل نمود.

منبع :

دکتر سعید ظفرمند

جراح ومتخصص گوش و حلق  بینی و آندوسکوپی پیشرفته بینی و سینوس و جراح پلاستیک بینی وصورت با همکاری علمی و آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
avatar
دکتر سعید ظفرمند جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی
سلام خوش آمدید. چطور میتونم کمکتون کنم ؟
15:01