سن مناسب جراحی بینی

۵/۵ - (۱ امتیاز)

والدین اغلب از دکتر ظفرمند جراح زیبایی بینی سوال می پرسند که بهترین سن جراحی بینی چه سنی است؟ امکان جراحی در سنین پایین وجود دارد یا خیر؟ والدین زمانی که به مطب دکتر ظفرمند مراجعه می نمایند، همیشه این سوال را می پرسند. به دلیل آن که بیشترین مراجعه در تابستان است و زمانی که دبیرستان و دانشگاه ها تعطیل است و این سوال بیشتر پرسیده می شود.

در فرم زیر اطلاعات خود را وارد کنید تا در کمتر از ۶ ساعت با شما تماس بگیریم و از مشاوره رایگان عمل بینی بهره مند شوید.

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
توضیحات (در صورت نیاز)
اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد. با شما در کمتر از ۶ ساعت تماس می گیریم.
دوباره سعی کنید.

از آنجا که بسیاری از افراد مسن تر آرزو دارند که بینی خود را زودتر جراحی زیبایی بینی انجام دهند، می توانند از سایر جراحی های صورت همانند جراحی پلک و صورت  بهره ببرند.

جراح زیبایی بینی می تواند در انجام جراحی زیبایی بینی و انواع روش های جراحی بینی فرد را قبل از جراحی راهنمایی نمایند. از جمله سن مناسب جراحی بینی که از ۱۸ سالگی شروع می شود.

سن مناسب جراحی زیبایی بینی

بیشتر دختران ۱۳ ساله و پسران ۱۵ ساله از نظر جسمی به اندازه کافی بالغ هستند – یعنی بینی به اندازه بزرگسالان است و رشد کافی داشته باشد. با این حال ، بلوغ عاطفی یک بیمار نیز در تعیین زمان جراحی زیبایی بینی نقش دارد. نوجوانان و بزرگسالان جوان باید نسبت به فرم بینی خود جراحی بینی انجام دهند زیرا جوانی بهترین دوره جراحی بینی است. اگرچه باعث محبوبیت بیشتر آنها نمی شود ولی باعث افزایش اعتماد به نفس که غالباً بعد از جراحی بینی اتفاق می افتد، می شود. غالبا افراد نوجوان و جوانی که به دلیل نارضایتی از فرم بینی خود، تنها بوده اند، بعد از انجام جراحی بینی از این حالت خارج می شوند و به فعالیت های اجتماعی متناسب به سن خود می پردازد.

سن مناسب جراحی بینی

روش انجام جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یک روش سرپایی نسبتاً کوتاه است که به جز تورم ودر برخی از مواقع کبودی ها که بعد از مدتی از جراحی بینی از بینی میرود، چندان ناراحت کننده نیست. تورم در طی دو هفته فروکش می کند و طی ۶-۱۲ ماه آینده بینی شکل نهایی بعد از عمل را خواهد گرفت. هرگونه تجدید نظر در مورد عمل جراحی زیبایی بینی ، هرچند غیر معمول است ، معمولاً بعد از ۱ سال انجام می شود.

اگر به دبیرستان و یا دانشگاه می روید دکتر ظفرمند توصیه می نمایند که جراحی زیبایی بینی را در در تابستان انجام دهید زیرا بهترین زمان برای انجام جراحی بینی برای دانش آموزان و داشجویان است. همچنین آنها وقت زیادی برای بهبودی دارند و زمان زیادی برای عادت به “بینی جدید” خود دارند. بیماران زیر ۱۸ سال بعد از مراجعه و دریافت مشاوره از دکتر ظفرمند می توانند هر زمانی که مایل باشند جراحی بینی را انجام دهند.

انجام جراحی زیبایی بینی در نوجوانان کمی متفاوت تر است و مراقبت های لازم و خاص خود را دارد و جراح زیبایی بینی تمامی مراقبت های بعد از جراحی بینی راا به فرد و والدین توصیه می کنند.

دکتر سعید ظفرمند جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های زیبایی بینی می پردازند . جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره ۰۲۱۸۸۶۳۶۶۴۱  تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

انجام جراحی در افراد زیر ۱۸ سال با رضایت والدین باید انجام شود.

همچنین در افرادی که دارای سن بیش از ۵۰ سال هستند باید برای مشاوره و این که جراحی بینی برای این سن مناسب است یا خیر با جراح بینی خود مشورت نمایند. زیرا با توجه سن و بیماری های فرد ممکن است نتوان جراحی بینی را انجام داد.

seton.net/reconstructive-plastic-surgery/2014/01/09/right-age-rhinoplasty/

برخی از مقالات مرتبط دکتر سعید ظفرمند جراح بینی 

جراحی زیبایی بینی 

جراحی ترمیمی بینی 

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی در مردان

جراحی بینی گوشتی

کاندید جراحی بینی 

دکتر سعید ظفرمند

جراح ومتخصص گوش و حلق  بینی و آندوسکوپی پیشرفته بینی و سینوس و جراح پلاستیک بینی وصورت با همکاری علمی و آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
avatar
دکتر سعید ظفرمند جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی
سلام خوش آمدید. چطور میتونم کمکتون کنم ؟
15:27