جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

در این مقاله با کمک از دکتر سعید ظفرمند متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی و صورت در خصوص جراحی زیبایی بینی و خصوصیات بینی زیبا می خواهیم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.
در ادامه سوالاتی را بیان خواهیم نمود که بسیار و متداولا از دکتر ظفرمند و سایر جراحان بینی پرسیده می شود.

جراحی زیبایی بینی

بینی زیبا از نظر یک متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی چه ویژگی هایی دارد؟

دکتر ظفرمند در خصوص این سوال این گونه پاسخ می دهند که بینی زیبا، در واقع بینی است که با معیارها و استاندارد های صورت تطابق داشته باشد. بینی ای که این تطابق و تجانس را با اجزای صورت داشته باشد، بینی زیبایی خواهد بود.
صرف نظر از اینکه بینی فرم های مختلفی مانند بینی های سر بالا، فانتزی، عروسی و دارای قوس بینی باشد. این موارد در بدو امر از نظر جراح زیبایی بینی به عنوان بینی زیبا تعریف نمی کنند.
این تطابق، تجانس، تقارن و همگونی با اجزای صورت برای افراد و جراح بینی بسیار مهم است تا بتوان بینی زیبا را تعریف کرد. نبابراین نمی توان فرم خاصی از بینی را بینی زیبا نامید.
دکتر ظفرمند در ادامه توضیح می دهند که اگر بینی افراد را به طور مجزا فارق از سایر قسمت های صورت نگاه کنید، این گونه به نظر می رسد که بینی ظاهری زیبا ندارد ولی زمانی که با سایر بخش های صورت مقایسه و دیده می شود، برای آن صورت تعریف شده است و نمی توان گفت بینی نازیبایی دارد. تقارن های لازم نیز در صورت با آن فرم بینی وجود دارد.

بیشتر بخوانید
جراحی بینی گوشتی

چه بینی به صورت بیمار می آید و در زمان معاینه چه بررسی هایی لازم است؟

افرادی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به مطب دکتر سعید ظفرمند مراجعه می نمایند، قبل از آن که جراح بینی در خصوص بینی و جراحی زیبایی بینی صحبتی نمایند، از بیمار انتظارات بعد از جراحی بینی را درخواست می کند. این نکته بسیار مهم است. زیرا بیمار می خواهد بیان کند که چه فرمی از بینی را دوست دارد بعد از جراحی داشته باشد. این که جراح بینی قبل از جراحی زیبایی بینی نظر خود را بگوید و یا شروع به آنالیز بینی بیمار نماید در مرحله ی بعدی قرار دارد.

مراحل جراحی زیبایی بینی

دکتر ظفرمند از بیماران خود می خواهند درمرحله ی اول نظر و انتظارات خود را از جراحی به طور دقیق بیان نماید. به طور مثال در خصوص فرم بینی و اندازه آن صحبت های خود را به طور کامل انتقال دهد.
مرحله بعد دکتر ظفرمند بدون دادن نظر در خصوص جراحی بینی و مدل بینی، بینی فرد را به طور کامل بررسی می نمایند و قسمت های مختلف بینی را معاینه می نمایند.

دکتر سعید ظفرمند جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های زیبایی بینی می پردازند . جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188636641  تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

بعد این مرحله جراح بینی با توجه به صحبت های بیمار و بررسی های انجام شده، شرایط بیمار و تجربیات جراح های قبلی بینی نیز توضیحاتی را در خصوص نوع جراحی بینی و فرم بینی در اختیار بیمار قرار می دهد. در این مرحله تمامی موارد مهم در خصوص جراحی زیبایی بینی نیز مطرح می شود و به تمامی سوالات بیماران پاسخ داده می شود.
بیمارهمچنین به دلیل استرس هایی که برای انجام جراحی دارد نیز دچار تشویش می شود و یک جراح زیبایی بینی خوب می تواند با صحبت کردن و ایجاد اطمینان خاطر در فرد نیز، برنامه های مربوط به جراحی بینی را توضیح دهد تا بیمار با خیالت راحت اقدام به جراحی زیبایی نماید.

بیشتر بخوانید
مراحل جراحی بینی

برخی از مقالات مرتبط 

جراحی ترمیمی بینی 

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی در مردان

جراحی بینی گوشتی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر سعید ظفرمند

دکتر سعید ظفرمند جراح ومتخصص گوش و حلق  بینی و آندوسکوپی پیشرفته بینی و سینوس و جراح پلاستیک بینی وصورت با همکاری علمی و آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی. همچنین عضو انجمن جراحان گوش وحلق و بینی وسر وگردن ایران و عضو انجمن علمی راینولوژی ایران و عضو کالج جراحان گوش وحلق و بینی اروپا هستند.

پاسخ

نه − 7 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک