بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

جراحی بینی به جراحی تغییر ظاهر بینی با اصلاح استخوان یا غضروف اطلاق می شود که از رایج ترین جراحی های پلاستیک در دنیا است.

علت انجام جراحی بینی

افراد جراحی بینی را به دلایل مختلف انجام می دهند برخی از این موارد شامل جراحی بینی بعد از شکستگی و آسیب بینی، مشکلات تنفسی ، ایرادات مادرزادی و مواردی که برای فرد آزار دهنده است.

تغییرات احتمالی که جراح شما می تواند بر روی  بینی از طریق رینوپلاستی انجام دهد عبارتند از:

  • تغییردر سایز
  • تغییر در زاویه
  • برطرف کردن انحراف بینی
  • تغییر شکل در نوک بینی
  • کوچک کردن بینی

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

اگر جراحی بینی شما بیشتر به منظور زیبایی باشد تا سلامتی، باید تا رشد کاملا استخوان بینی صبر نمایید. زیرا سن مناسب انجام جراحی زیبایی بینی بسیار مهم است. برای دختران این سن حدود 15 سال است. پسران نیز باید منتظر بمانند تا مقداری بزرگتر شوند.

اگر این جراحی به منظور درمان اختلالات تنفسی انجام شود، جراحی پلاستیک بینی را می توانید در سنین پایین تر انجام داد.

اقدامات قبل از جراحی بینی

در وهله اول باید با جراح بینی خود در خصوص جراحی به عنوان کانید جراحی بینی صحبت نمایید. شما باید در خصوص انتظارات خود از جراحی زیبایی بینی با جراح خود صحبت نمایید. مراجعه به بهترین جراح زیبایی بینی نیز از جمله مهمترین اقدامات قبل از جراحی بینی است.

بیشتر بخوانید
سوالات متداول بعد از جراحی بینی

جراح بینی شما در خصوص بیماری های قبلی و دارو های مصرفی را خواهد پرسید و آزمایش هایی را تجویز می نماید. اگر مبتلا به هموفیلی هستید، باعث افزایش خونریزی می شود و احتمالا روش های دیگری برای بهبود ظاهر بینی پیشنهاد خواهد داد.

دکتر سعید ظفرمند جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی با بهره گیری از بروز ترین تکنیک ها به انجام انواع جراحی های زیبایی بینی می پردازند . جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188636641  تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

جراح بینی شما را معاینه فیزیکی می کند بینی را از داخل و خارج بررسی می کند و همچنین میزان تغییراتی را که می توان در آن ایجاد نمود را ذکر می کند. بعد از این معاینه نیز سایر آزمایشات مانند آزمایش خون را تجویز می نماید.

در ادامه از بهترین جراح بینی انتظار می رود که با بررسی های دقیق توضیح دهد که آیا فرد همزمان با جراحی زیبایی بینی به جراحی های دیگر مانند اندوسکوپی سینوس و یا جراحی انحراف بینی احتیاج دارند و یا خیر. زیرا برخی از جراحی های درمانی بینی را می توان همزمان با جراحی زیبایی بینی انجام داد.

نحوه انجام جراحی زیبایی بینی

برای انجام جراحی بینی، جراح بینی می تواند در بیمارستان و یا کلینیک این جراحی را انجام دهد. همچنین برای انجام این جراحی معمولا افراد را بیهوش می کنند. در برخی از جراحی های درمانی بینی نیز ممکن است فرد فقط بی حس شود. در حین انجام جراحی های بینی و سینوس بر روی کودکان، کودک بیهوش می شود.

بیشتر بخوانید
جراحی بینی طبیعی

بعد از بیهوشی و یا بی حسی، پزشک برش های مورد نیاز برای شروع جراحی را می زند و میزان پوست، استخوان و غضروف و گوشت اضافی که برای تغییر ظاهر بینی است را بر مشی دارد و در برخی از افراد نیز برای بهبود وضعیت بینی از ایمپلنت ها استفاده کرده و جراحی را به اتمام می رساند.

نتیجه جراحی همیشه برای افراد مهم بوده است. یک اصل بسیار مهم قبل از انجام جراحی بینی وجود دارد و آن انتخاب بهترین جراح بینی است تا بتواند نتیجه خوبی را برای فرد رقم بزند.

https://www.healthline.com/health/rhinoplasty#results

مقالات مرتبط زیر را نیز مطالعه نمایید:

عمل بینی  

ازمایشات قبل از جراحی بینی 

​عمل بینی گوشتی 

عمل بینی در مردان 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]
دکتر سعید ظفرمند

دکتر سعید ظفرمند جراح ومتخصص گوش و حلق  بینی و آندوسکوپی پیشرفته بینی و سینوس و جراح پلاستیک بینی وصورت با همکاری علمی و آموزشی با دانشگاههای علوم پزشکی شهید بهشتی و آزاد اسلامی. همچنین عضو انجمن جراحان گوش وحلق و بینی وسر وگردن ایران و عضو انجمن علمی راینولوژی ایران و عضو کالج جراحان گوش وحلق و بینی اروپا هستند.

پاسخ

16 − چهارده =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک